Softline do stěny - čtyřhranný uzávěr 500 x 500

Revizní dvířka Softline se zapuštěným čtyřhranným uzávěrem, ocel. pozink. plech, prášková barva, bílá barva Ral 9016 Číst více
Klička pro čtyřhranný uzávěr
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: Cena bez DPH:
455,00 Kč
376,03 Kč
1
ks

Popis produktu

U velikostí 150 x 150 mm až 400 x 400 mm je vestavěný rám zhotoven z jednoho kusu. Od velikosti 450 x 450 mm je rám sestaven ze 4 bodově svařovaných částí. Konce rámu jsou seříznuty na pokos, takže v rozích je zaručen bezešvý přechod.

Hrana Softline poskytuje revizním dvířkům mimořádný vzhled.

Otvory pro závěsy a štěrbina pro uzávěr jsou umístěny tak, aby dvířka bylo možné instalovat na pravou i levou stranu. Na bočních částech rámu jsou otočně osazeny 2 kotvící pásy. Materiál, ze kterého jsou zhotoveny, umožňuje bezproblémové ohýbání a otáčení. V kotvících pásech jsou na různých místech umístěny otvory pro upevnění. To zaručuje optimální umístění revizních dvířek do otvoru ve stěně, resp. stropu.

Dvířka jsou na horní a dolní straně vystředěna distančními vložkami. Revizní dvířka jsou opatřena vysoce kvalitním práškovým lakem. 

Rozsah dodávky: Revizní dvířka vč. nástěnných upevňovacích kotev, baleno v ochranné fólii.

Návod k montáži: Křídlo revizních dvířek se vyvěsí a vestavěný rám se osadí do otvoru ve stěně nebo stropu. Čtyři pohyblivé kotvící pásy se upraví podle místních podmínek a upevní se na stěnu nebo strop. Štěrbinu mezi stěnou/stropem a rámem lze podle potřeby vystěrkovat. Tím je zaručeno optimální upevnění ve zdivu nebo lehkých stavebních konstrukcích. Nakonec se křídlo dvířek znovu zavěsí a dvířka se zavřou.

Pozor při montáži do stropu: revizní dvířka jsou pro montáž do stropu vhodná pouze do velikosti 600 x 600 mm.

Použití: Revizní dvířka se používají převážně ve vnitřních prostorách. Jsou vhodná pro montáž do stěny i stropu.

Základní informace

Typ Plechová
Šířka 500
Výška 500
Kotvící stěna SDK, ZEĎ
Způsob otevírání Čtyřhran

Parametry

Klička pro čtyřhranný uzávěr Ano, Ne
Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #