Softline do stěny i podhledu - tlačný uzávěr 300 x 300

Revizní dvířka Softline Comfort se skrytými tlačnými uzávěry, ocel. pozink. plech, prášková barva, bílá barva Ral 9016 Číst více
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: Cena bez DPH:
358,00 Kč
295,87 Kč
1
ks

Popis produktu

Vestavěný rám je sestaven ze 4 bodově svařovaných částí. Konce rámu jsou seříznuty na pokos, takže v rozích je zaručen bezešvý přechod. Hrana Softline poskytuje revizním dvířkům mimořádný vzhled. Na bočních stranách vestavěného rámu jsou otočně umístěny 2 kotvící pásy. Materiál, ze kterého jsou zhotoveny, umožňuje bezproblémové ohýbání a otáčení. V kotvících pásech jsou na různých místech umístěny otvory pro upevnění. To zaručuje optimální umístění revizních dvířek do otvoru ve stěně, resp. stropu. Dvířka jsou na horní a dolní straně vystředěna distančními vložkami. Revizní dvířka jsou opatřena vysoce kvalitním práškovým lakem. 

Rozsah dodávky: Revizní dvířka vč. nástěnných upevňovacích kotev, baleno v ochranné fólii.

Návod k montáži: Křídlo revizních dvířek se vyvěsí a vestavěný rám se osadí do otvoru ve stěně nebo stropu. Čtyři pohyblivé kotvící pásy se upraví podle místních podmínek a upevní se na stěnu nebo strop. Štěrbinu mezi stěnou/stropem a rámem lze podle potřeby vystěrkovat. Tím je zaručeno optimální upevnění ve zdivu nebo lehkých stavebních konstrukcích. Nakonec se křídlo dvířek znovu zavěsí a dvířka se zavřou. Tato operace není již po osazení možná.

Použití: Revizní dvířka se používají převážně ve vnitřních prostorách. Jsou vhodná pro montáž do stěny i stropu.

Základní informace

Typ Plechová
Šířka 300
Výška 300
Kotvící stěna SDK, ZEĎ, Strop
Způsob otevírání Tlačné (klik)
Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #